Google با به‌روزرسانی‌های Android 14 تلویزیون هوشمند شما را هوشمندتر می‌کند

Google با به‌روزرسانی‌های Android 14 تلویزیون هوشمند شما را هوشمندتر می‌کند

Google با به‌روزرسانی‌های Android 14 تلویزیون هوشمند شما را هوشمندتر می‌کند

منبع تصویر: گوگل

در Google I/O 2024، این شرکت اعلام کرد قصد دارد با آوردن اندروید 14 و Gemini به تلویزیون شما، تلویزیون شما را هوشمندتر کند.

به گفته این شرکت، کاربران شاهد بهبود عملکرد، دسترسی، چندوظیفگی و کشف محتوای جدید خواهند بود.

گوگل در وبلاگ توسعه دهندگان خود اعلام کرد اندروید 14 برای تلویزیون نسبت به نسخه های قبلی سیستم عامل بهبود یافته است تا کاربران تجربه تلویزیونی سریع تر و پاسخگوتر داشته باشند. همچنین حالت‌های برق جدید را برای کاهش مصرف انرژی تلویزیون در حالت آماده به کار اضافه کرده است.

تحت «دسترس‌پذیری»، Google ویژگی‌های جدیدی از جمله تصحیح رنگ، گزینه‌های متنی بهبودیافته و ناوبری بهبودیافته را برای کاربران اضافه کرده است که می‌توانند با استفاده از میانبرها از راه دور روشن یا خاموش شوند.

چندوظیفه ای به شکل پشتیبانی از حالت تصویر در تصویر در مدل های تلویزیون واجد شرایط Android 14 اضافه شده است.

با اضافه شدن Gemini، Google TV به شما کمک می‌کند با توصیه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی محتوا را سریع‌تر کشف کنید. مناکا شروف، مدیر ارشد بازاریابی جهانی محصولات اندرویدی، در پستی گفت: «بنابراین می‌توانید زمان بیشتری را صرف تماشا و زمان کمتری برای جستجو کنید.

توضیحات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را در صفحه اصلی دریافت خواهید کرد که بر اساس ترجیحات ژانر و بازیگر برای شما شخصی سازی شده است. توضیحات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی همچنین توضیحاتی را که از دست رفته یا ترجمه نشده برای فیلم‌ها و نمایش‌ها پر می‌کنند، بنابراین نیازی نیست حدس بزنید که نمایش درباره چیست.

  Prism+ اولین یخچال های خود را با مدل هایی با “قیمت های بی نظیر” عرضه می کند.

هیچ چارچوب زمانی برای راه اندازی مشخص نشده است، اما امیدواریم به زودی انجام شود.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-google-make-smart-tv-even-smarter-android-14