Honkai: Star Rail Ver 2.0 در 6 فوریه در دسترس است: Black Swan، یک شخصیت 5 ستاره اولین بار


Honkai: Star Rail Ver 2.0 در 6 فوریه در دسترس است: Black Swan، یک شخصیت 5 ستاره اولین بار

آخرین به روز رسانی برای هنکای: راه آهن ستارهنسخه 2.0 با عنوان اگر نیمه شب خواب ببینیم، قرار است در تاریخ 6 فوریه برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، iOS و اندروید منتشر شود. این به روز رسانی مهم یک قوس داستانی جدید را معرفی می کند که بر روی آن متمرکز شده است پناکونیا پادشاهی، سیاره ای که زمانی به عنوان یک زندان مرزی شناخته می شد، اکنون مرکز جذب افراد مشهور بین ستاره ای است. این به‌روزرسانی شامل نسخه‌های 2.0 تا 2.2 است که برای نسخه 2.3 برنامه‌ریزی شده است.

در این به روز رسانی، بازیکنان قادر خواهند بود به کاوش در ساعت طلایی در قلمرو رویاها به نام Dream’s Edge، فضایی منحصر به فرد که توسط هنرمندان، معماران و دانشگاهیان استخدام شده توسط The Family ساخته شده است. این یک عنصر گیم پلی جدید را معرفی می کند که در آن بازیکنان می توانند از دستگاه Dream’s Eye برای اتصال مسیرهایی با اختلاف ارتفاع قابل توجه استفاده کنند و امکانات جدیدی برای کاوش فراهم می کند.

نسخه 2.0 نیز سه شخصیت قابل بازی جدید را به همراه دارد. قوی سیاهیک شخصیت 5 ستاره، به عنوان یک اوراکل و نگهدارنده یادداشت عمل می کند، که قادر به ایجاد یک آسیب انباشته در طول زمان به نام Arcana بر روی دشمنان است. برق زدشخصیت 5 ستاره دیگری که به نام ، نقابدار شناخته می شود، حداکثر امتیاز مهارت تیم را افزایش می دهد و مزایای استراتژیک را در مبارزه فراهم می کند. میکایک شخصیت 4 ستاره و محلی Penaconian، آسیب را بر اساس امتیازات مهارتی استفاده شده افزایش می دهد و فرصتی برای منجمد ، اهداف دارد.

  اولین تصاویر از Samsung Galaxy Fit 3 را اینجا ببینید

به‌روزرسانی شامل بهینه‌سازی‌های سیستم و ویژگی‌های جدید در سیستم Relic است، که امکان ارتقای سریع آثار و منوی توصیه‌های جدید را فراهم می‌کند تا به بازیکنان کمک کند مجموعه‌های مناسب برای هر شخصیت را انتخاب کنند. علاوه بر این، مواد جدید ارتقاء Ascension و Traces در دسترس خواهند بود و حالت‌های Forgotten Hall و Pure Fiction به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کنند و گزینه‌ها و مراحل جدیدی را معرفی می‌کنند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-honkai-star-rail-ver-2-black-swan-5-star-character