IKEA مجموعه بازی Brannboll را با الهام از نیازهای متنوع گیمرهای اطراف خود راه اندازی کرد


IKEA مجموعه بازی Brannboll را با الهام از نیازهای متنوع گیمرهای اطراف خود راه اندازی کرد

منبع تصویر: IKEA

IKEA از Brannboll، مجموعه‌ای از مبلمان با هدف گیمرها رونمایی کرد. این مجموعه از زیبایی‌شناسی سنتی تاریک و تکنولوژیکی تجهیزات بازی برای یک رویکرد روشن‌تر و «در دسترس‌تر» که رنگ‌های روشن و طرح‌های چند منظوره را در بر می‌گیرد، اجتناب می‌کند.

فیلیپ دیل، توسعه دهنده محصول برای Brannboll، توضیح داد که این محدوده نه تنها برای گیمرها، بلکه برای کسانی که فضای زندگی مشترک دارند نیز طراحی شده است. دیل گفت: “ما می خواستیم چیزی برای گیمرها و افرادی که هر روز با گیمرها و بازی ها زندگی می کنند ایجاد کنیم.”

منبع تصویر: IKEA

این سری جدید همچنین اولین طیف کامل IKEA را نشان می‌دهد که در زمینه بازی‌های ویدیویی ساخته شده است، اگرچه این شرکت قبلاً در این زمینه فعالیت کرده است، مانند همکاری با ROG. این مجموعه که از ماه سپتامبر در همه بازارها از جمله سنگاپور در دسترس است، اوج تحقیقات گسترده ای است که شامل گیمرهای معمولی و هاردکور می شود.

به گفته IKEA، بینش‌های به‌دست‌آمده نیاز به مبلمانی را نشان می‌دهد که بتواند به راحتی از بازی به زندگی روزمره تبدیل شود. ما از همان ابتدا می دانستیم که قطعات انعطاف پذیر و متحرک واقعا مهم هستند. ما می‌خواهیم وقتی بازی را انجام می‌دهید، انتقال به بازی آسان باشد و پس از اتمام بازی، محیط خانه خوبی داشته باشید.»

منبع تصویر: IKEA

مجموعه Brannboll شامل مبلمان جالبی مانند یک صندلی دونات بادی، یک صندلی تاشو و یک صندلی آویز فنری است. حتی یک چرخ دستی وجود دارد که به عنوان میز کناری نیز عمل می کند. همه برای بهبود تجربه بازی از طریق ارگونومی ساده و موثر طراحی شده اند. این مجموعه از رنگ‌های پر جنب و جوش زرد، سبز، آبی و قرمز استفاده می‌کند که استفاده از رنگ مشکی – یک رنگ معمولی مرتبط با گیمرها – را به حداقل می‌رساند تا انرژی و احساسات را به محیط بازی تزریق کند.

  Sony PlayStation 5 ‘Slim’ Impressions: هنوز هم یک کنسول عالی است اما ارتقای PS5 مورد نظر شما نیست

در میان عناصر سنتی تر، یک ایستگاه بازی است که می تواند دو مانیتور و یک برج رایانه شخصی را در خود جای دهد که با رنگ خاکستری روشن با لهجه های RGB تزئین شده است. این طراحی شده است تا تجربه بازی را در حالی که هوشمندانه در داخل کابینت، از جمله صندلی مخفی می شود، به تصویر بکشد، و اطمینان حاصل کند که تنظیمات بازی می تواند در صورت عدم استفاده کاملاً کاربردی و بدون مزاحمت باشد.

منابع: تجارت سریع، IKEA

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-ikea-brannboll-gaming-collection-gamers-lifestyle