Klipsch سری Music City را با سه بلندگوی قابل حمل جدید راه اندازی کرد


Klipsch سری Music City را با سه بلندگوی قابل حمل جدید راه اندازی کرد

توجه داشته باشید: این مقاله برای اولین بار در 13 مارس 2024 منتشر شد.

کلیپش دیترویت.  منبع: Klipsch.

برند صوتی آمریکایی Klipsch با الهام از شهرهای موسیقی آمریکا، سه بلندگوی قابل حمل (در اندازه های مختلف) را ارائه می دهد. مجموعه شهرهای موزیکال Klipsch در سنگاپور.

THE کلیپش آستین قابل حمل ترین در بین این لات است، با یک درایور 1.5 اینچی و دو رادیاتور غیرفعال. THE کلیپش نشویل با دو درایور 2.25 اینچی و دو رادیاتور غیرفعال ارائه می شود، در حالی که همچنان قادر به ارائه صدای 360 درجه است. بزرگترین و قدرتمندترین کلیپش دیترویت همراه با دو درایور 3 اینچی، یک توییتر 1 اینچی و چهار رادیاتور غیرفعال کنسل کننده نیرو.

پل جیکوبز، رئیس و مدیر عامل کلیپش، در مورد مجموعه موسیقی شهر این برند چنین گفته است:

مجموعه شهر موسیقی Klipsch ما جشن موسیقی و فرهنگ است. ما می‌خواستیم به برخی از تأثیرگذارترین شهرهایی که دنیای موسیقی را شکل داده‌اند ادای احترام کنیم و این کار را با ساختن بلندگوهایی انجام دادیم که نه تنها باورنکردنی به نظر می‌رسند، بلکه جوهره آستین، نشویل و دیترویت را نیز تجسم می‌دهند.

کلیپش آستین.  منبع: Klipsch.

سه بلندگو قوی هستند و دارای ویژگی a رتبه IP67، آنها را برای پخش موسیقی در ساحل یا کنار استخر عالی می کند. بلندگوها همچنین دارای میکروفون داخلی هستند که در صورت لزوم می توان از آنها به عنوان بلندگو برای تماس استفاده کرد.

  چیپست Tensor G4 گوگل در Geekbench ظاهر شد. ناامید کننده و ضعیف

بلندگوهای سری Music City دارای سیستم Klipsch هستند روش تحویل، که به شما امکان می دهد بیش از 10 بلندگو را همزمان وصل کنید. این می تواند زمانی مفید باشد که به پانچ بیشتری نسبت به یک بلندگو نیاز دارید.

عمر باتری نیز چشمگیر است، با تا 12 ساعت زمان پخش در کوچکترین بلندگوی آستین و تا 24 ساعت تفریح ​​با بزرگترین بلندگوهای نشویل و دیترویت. هر سه از پورت‌های USB-C برای شارژ استفاده می‌کنند، بنابراین شارژ ، آن‌ها باید در پارک قدم بزنید.

کلیپش نشویل.  منبع: Klipsch.

وجود دارد بلوتوث 5.3 پشتیبانی می کند و بلندگوها را می توان با تنظیمات بیس، آواز و موارد دیگر از طریق برنامه Klipsch Connect سفارشی کرد.

در دسترس بودن و قیمت

کلیپش آستین.  منبع: Klipsch.

Klipsch Austin به فروش می رسد 179 دلاردر حالی که Klipsch Nashville قیمت دارد 279 دلار سنگاپور. Klipsch Detroit گران ترین خودروی موجود در بازار است 499 دلار سنگاپوراگرچه هنوز در سنگاپور موجود نیست.

Klipsch Austin و Klipsch Nashville در سنگاپور عرضه خواهند شد 14 مارس 2024 از هم اکنون، با بلندگوهای موجود برای نمایش در IT Show 2024.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-klipsch-music-city-series-austin-nashville-detroit-wireless-speaker-singapore-price-specs-buy