Master & Dynamic هدفون های ردیابی امواج مغزی را با همکاری Neurable معرفی کرد


Master & Dynamic هدفون های ردیابی امواج مغزی را با همکاری Neurable معرفی کرد

Master & Dynamics MW75-Neuro.  اعتبار تصویر: عصبی

شرکت صوتی مستقر در نیویورک استاد و پویا به خاطر طیف لوکس خود، از جمله هدفون ها و هدفون های عالی مانند MW07 Plus و غیره، به خوبی شناخته شده است. اکنون این شرکت در حال همکاری با یک شرکت پوشیدنی است عصبی برای ارائه یک محصول جدید، MW75-Neuroیک هدست روی گوش که قرار است امواج مغزی را بخواند و برای پیش خرید آنلاین در دسترس است.

اعتبار تصویر: عصبی

این کار از طریق الکتروانسفالوگرام عصبی (EEG) حسگرهای تعبیه شده در هدفون، به هدفون اجازه می دهد تا امواج مغزی کاربر را ردیابی کرده و آنها را تجزیه و تحلیل کند. داده‌ها برای ایجاد بینشی در مورد دوره‌های تمرکز کاربر، خستگی احتمالی و زمان‌های استراحت بهینه برای بهره‌وری بهتر پردازش می‌شوند. این داده ها از طریق برنامه تلفن همراه Neurable برای iOS و Android تجزیه و تحلیل و تحویل داده می شود.

اعتبار تصویر: عصبی

از نظر صدا، Master & Dynamic صدای پیشرفته معمول خود را با درایورهای سفارشی 40 میلی متری با روکش بریلیوم ارائه می کند که در MW75 استاندارد خود (محصول موجود) نیز وجود دارد. تصاویر MW75-Neuro جدید، نگاهی اجمالی به تفاوت‌های این هدفون Brainwave با گوش‌های پارچه‌ای به جای نمونه‌های چرمی استاندارد و صفحات فلزی در دو طرف هدبند با آرم و شعار Neurable دارند. با وجود این تفاوت ها، هدفون ها بر اساس زبان طراحی متمایز Master & Dynamic طراحی شده اند.

این هدفون همچنین تا هشت ساعت عمر باتری با فعال ، ردیابی ANC و EEG و در مجموع 32 ساعت عمر باتری در صورت استفاده صرفاً به عنوان هدفون بلوتوث بدون ANC یا EEG ارائه می‌کند.

  تشخیص استاندارد پردازنده چینی FTC870 با فرکانس 3 گیگاهرتز; بهتر از Arm’s Neoverse N2

اعتبار تصویر: عصبی

این قوطی ها همچنین دارای هشت میکروفون در مجموع هستند که امکان تماس های تلفنی و حذف نویز و همچنین اتصال بلوتوث 5.2 و پشتیبانی از کدک های تطبیقی ​​SBC، AAC و aptX را فراهم می کند.

اعتبار تصویر: عصبی

THE MW75-Neuro در رنگ‌های اونیکس، زیتون، نقره‌ای و نسخه محدود نیروی دریایی موجود خواهد بود و اکنون برای پیش‌سفارش از ساعت شروع می‌شود. 649 دلار آمریکا، انتظار می رود سفارشات از بهار 2024 در ایالات متحده و کانادا ارسال شوند. اطلاعات بیشتر در مورد MW75-Neuro را می توانید در وب سایت Neurable بیابید اینجا.

منبع: راهنمای تام

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-master-dynamic-brainwave-tracking-headphones-collab-neurable-mw75-neuro