Meta AI Code Llama 70B معرفی شد. قدرتمندترین برنامه های هوش مصنوعی رایگان!


متا به تازگی نسخه جدیدی از هوش مصنوعی توسعه دهنده خود را منتشر کرده است کد لاما 70B با مقایسه با مدل مشخص می شود GPT 3.5 یک شرکت OpenAI با قدرت بیشتری کار می کند. به گفته متا، این ابزار کاملا رایگان است و می توان از آن برای اهداف تجاری یا تحقیقاتی استفاده کرد.

متا (فیسبوک سابق) مدتهاست که نشان داده است که به طور جدی وارد حوزه هوش مصنوعی می شود و در حال برنامه ریزی برای انجام این کار است. OpenAI یک رقیب جدی باشید. در همین راستا، غول فناوری اخیراً به‌روزرسانی جدیدی را برای سازنده توسعه‌دهنده هوش مصنوعی خود منتشر کرده است کد لاما او مطلع شد.

هوش مصنوعی برنامه نویس القایی Code Llama 70B نام دارد

به گفته محققان متا، نسخه جدید سازمان عفو ​​بین الملل برنامه نویس این شرکت کد لاما 70B این مدل بزرگترین و بهترین مدل ساخته شده تا به امروز نامیده شده است.

علاوه بر این، گفته می شود که این هوش مصنوعی نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت های قابل توجهی داشته است و اکنون می تواند درخواست های بیشتری را انجام دهد. این بدان معنی است که توسعه دهندگان می توانند درخواست های بیشتری از آن داشته باشند و هنگام انجام وظایف برنامه نویسی پاسخ های دقیق تری دریافت کنند.

هوش مصنوعی برنامه نویس القایی Code Llama 70B نام دارد

یک پست وبلاگ در مورد نوسازی هوش مصنوعی منتشر شده است کد لاما پیشنهاد می شود که کد لاما 70B در تست های مختلف از جمله HumanEval او توانست عملکرد استثنایی خود را به نمایش بگذارد. در این استاندارد کد لاما 70B 53 درصد ثبت شد در حالی که این عدد مربوط به هوش مصنوعی است GPT 3.5 چیزی حدود 48.1 درصد اعلام شد.

  7 ابزار عالی نظارت بر شبکه + وبینار رایگان

و البته هوش مصنوعی پیشگامانه این شرکت OpenAI بنابراین با نام GPT-4 وی در این آزمون 67 درصد را کسب کرد.

ابزار کد لاما در ماه آگوست راه اندازی شد و اکنون به صورت رایگان برای تحقیقات یا استفاده تجاری در دسترس است.

کد لاما 70B او یک برنامه نویس حرفه ای و قدرتمند است

برای گزارش دادن MSN، هوش مصنوعی کد لاما که بستگی به مدل داره لاما 2 Build Meta به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا رشته‌هایی از کد را بنویسند یا وظایف نوشته شده توسط انسان را با استفاده از توضیحات متنی اشکال‌زدایی کنند.

شایان ذکر است که تعرفه پایین سال گذشته نیز دو ابزار دیگر از این گروه بود کد لاما معرفی با نام کد لاما – پایتون و کد لاما – راهنمایی او توضیح داد که هر کدام از آنها با تمرکز بر یک زبان برنامه نویسی خاص آموزش دیده اند.

هوش مصنوعی برنامه نویس القایی Code Llama 70B نام دارد

کد لاما 70B در سه نسخه ساخته شده و همانطور که گفته شد برای استفاده تحقیقاتی و تجاری رایگان است.

بزرگترین مدل بر روی 1 ترابایت کد و داده های کدگذاری آموزش داده شده است. این مدل پلتفرم مخزن کد نامیده می شود در آغوش گرفتن صورت میزبانی این دسترسی به پردازنده گرافیکی اجرای مدل های هوش مصنوعی را ارائه می دهد.

در این رابطه بخوانید:

متا در حال ایجاد قدرتمندترین هوش مصنوعی جهان برای رقابت با OpenAI است
– AI Seamless Meta معرفی شد. مترجمی مسلط به 100 زبان زنده دنیا!

به گفته محققان متا، مدل های بزرگتر این هوش مصنوعی گسترش می یابد 70 ب و 34 ب بهترین نتایج را ارائه می دهد و می تواند دستیار ارزشمندی برای برنامه نویسان باشد.

  ریزر لپ تاپ جدید Blade 18 را با صفحه نمایش 4K جدید و اتصال تاندربولت 5 عرضه کرد.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/49381-meta-free-code-llama-ai-programming-tool