MSI کارت گرافیک قدرتمند و فشرده GeForce RTX 4060 Cyclone 8G OC را معرفی کرد. بازگشت خانواده هاریکن


MSI اخیرا یک کارت گرافیک قدرتمند اما یکپارچه ظاهر شده است GeForce RTX 4060 Cyclone 8GB Oak پس از سال ها غیبت، بالاخره خانواده فاش شد گردباد Revitalized در حالی که بالاترین سطح عملکرد را ارائه می دهد، همه می توانند از این کارت های گرافیک استفاده کنند.

برند محبوب MSI این شرکت که در زمینه تولید دستگاه های پیشرفته به ویژه کارت های گرافیک شناخته شده است، پس از 12 غیبت، اکنون تصمیم به راه اندازی مجدد خانواده کارت گرافیک گرفته است. گردباد احیای

کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Cyclone 8G OC

اولین عضو این خانواده GeForce RTX 4060 Cyclone 8GB Oak این نام به این دلیل است که بسیاری از ویژگی های مشترک نسخه های قبلی خود را دارد، از جمله طراحی بزرگ تک فن و خنک کننده جالب آن.

البته کارت گرافیک نسل جدید GeForce RTX 4060 Cyclone 8GB OC علاوه بر حفظ زبان طراحی خانواده گردباد، از رنگ های معمول کارت های گرافیک فاصله گرفت و MSI تصمیم گرفت این بار ترکیبی از طلایی و مشکی را انتخاب کند، ترکیبی که بدون شک محصول نهایی را بسیار جذاب و متمایز می کند.

همان طراحی طوفان با پیشرفت های جذاب

مهندسان MSI گفته شده است که با وجود ظاهر آشنا، اکثر سیستم های به کار رفته در این کارت گرافیک جذاب دستخوش تغییرات اساسی شده و به روز رسانی های قابل توجهی بر روی آنها اعمال شده است.

برای مثال می توان یک سیستم خنک کننده جدید طراحی کرد MSI GeForce RTX 4060 Cyclone 8GB نسخه اورکلاک شده آن نشان می دهد که عملکرد و کارایی بالاتری نسبت به سایر محصولات هم رده دارد.

  برای اجرای پردازنده های گرافیکی Falcon Shores اینتل به یک نیروگاه نیاز دارید!

کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Cyclone 8G OC

واحد خنک کننده این کارت گرافیک از رادیاتور آلومینیومی مرکزی ساخته شده است و گرمای تولید شده توسط پردازنده گرافیکی از طریق دو لوله حرارتی منتقل می شود. RTX 4060 Nvidia را دفع می کند. بعلاوه، MSI تصمیم گرفتم این سیستم خنک کننده را گسترش دهم و حتی VRMسلام پردازنده گرافیکی را نیز احاطه می کند

در قسمت مرکزی این سیستم خنک کننده یک فن کاملاً اختصاصی 100 میلی متری قرار دارد رونق از این گفته شده استفاده کنید MSI آنها با تیغه های بهینه سازی شده برای حداکثر جابجایی هوا و افزایش فشار مهندسی شده اند.

کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Cyclone 8G OC

در پشت این کارت گرافیک یکپارچه قدرتمند، شاهد استفاده از یک پنل پشتی یکپارچه هستیم که به نظر می رسد از فلز برس خورده ساخته شده است. این پالت سیاه علاوه بر ایجاد ظاهری مدرن و یکپارچه می تواند PCB حفاظت هم

در صفحه رسمی این محصول در وب سایت MSI او توضیح داد که GeForce RTX 4060 Cyclone 8GB OC این شامل خازن های جامد با هسته های آلومینیومی است گرفتن عمر کم و طولانی.

در قسمت توضیحات درباره این عضو جدید خانواده گردباد وی توضیح می دهد که این کارت گرافیک کوچک با ابعاد 163*124*42 میلی متر ساخته شده و حاوی یک کارت گرافیک است. RTX 4060 همراه با انویدیا البته این پردازنده گرافیکی نسبت به مدل های مرجع اورکلاک شده و فرکانس 2490 مگاهرتز (به جای 2460 مگاهرتز) را به گیمرها ارائه می دهد.

کارت گرافیک GeForce RTX 4060 Cyclone 8G OC

به طور طبیعی MSI در این مرحله تنها دادن این امکان به کاربر با مراجعه به برنامه کافی نیست مرکز MSI گزینه Ultra Performance را انتخاب کنید (عملکرد فوق العاده)، سرعت کلاک این کارت گرافیک را به 2505 مگاهرتز افزایش دهید.

  9.9 انتخاب های پرفروش: Lazada، Shopee، Amazon و موارد دیگر در سنگاپور 2023

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه یا قیمت این کارت گرافیک قدرتمند و یکپارچه در دسترس نیست، اما به نظر می رسد که شاهد ظهور دوباره کارت های مقرون به صرفه و قدرتمند در این سری باشیم. گردباد که در همه موارد قابل استفاده است.

راسلب مسئولیت: مطالب منتشر شده در دسته گزارش های تبلیغاتی توسط شرکت های خارجی تهیه شده و جنبه تبلیغاتی یا انتشار خبری دارد. این مطلب فقط در حال بازنشر است و شهر الشهزار مسئولیتی در قبال صحت محتوای آن ندارد.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/pr/48724-msi-cyclone-graphics-cards-returns