Omnidesk با هنرمند محلی Tobyato به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس خود همکاری می کند


Omnidesk با هنرمند محلی Tobyato به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس خود همکاری می کند

منبع تصویر: Omnidesk

برند محلی Omnidesk قرار است با همکاری هنرمند محلی، پد رومیزی Titus نسخه محدود ویژه را منتشر کند توبیاتو برای جشن 6 سالگی خود توبیاتو، با نام واقعی توبی تان، یک نقاشی دیواری و هنرمند تجسمی مشهور سنگاپوری است که به دلیل طراحی های جسورانه و چشمگیرش که اغلب تأثیرات شرقی را با پیچ و تاب شهری ترکیب می کند، مشهور است. مجموعه این شرکت شامل همکاری با برندهای مطرحی مانند Shake Shack، G-Force و Asics است.

منبع تصویر: Omnidesk

برای پد رومیزی تیتوستوبیاتو از تمرکز Omnidesk بر بهره وری، راحتی، حرکت و خلاقیت در فضای کاری الهام گرفته شده است. او یک «اختاپوس Omnidesk» در رنگ‌های مشخص شرکت آبی، طلایی و خاکستری ایجاد کرد و پد رومیزی در جعبه‌ای شیک بسته‌بندی شده است.

پد رومیزی Omnidesk x Tobyato Titus برای خرید در دسترس خواهد بود 14 آوریل در فروشگاه پاپ آپ Omnidesk در Funan و در آنها سایت اینترنتیبه قیمت 49 دلار. به مناسبت این مناسبت، Omnidesk میزبان یک جشن تولد یک روزه خواهد بود 20 مشتری اول برای خرید نسخه محدود، یک نسخه ویژه هنرمند از پد رومیزی و یک کیف دستی دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، طرفداران این فرصت را خواهند داشت که در طی یک جلسه قرارداد بین ساعت 3 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر با توبیاتو ملاقات کنند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-omnidesk-local-artist-tobyato-6th-anniversary-milestone

  اولین لو رفتن پردازنده های دسکتاپ AMD Granite Ridge با هسته های Zen 5