OpenAI از Sora برای ایجاد یک موزیک ویدیو استفاده می کند، و آنقدر که شما انتظار دارید عجیب و غریب است


OpenAI از Sora برای ایجاد یک موزیک ویدیو استفاده می کند، و آنقدر که شما انتظار دارید عجیب و غریب است

سورا یادت هست؟ مدل هوش مصنوعی OpenAI قادر به ایجاد فیلم بر اساس دستورالعمل های متنی است؟ OpenAI اخیراً از Sora برای تولید یک موزیک ویدیو برای tآهنگ “Worldweight” از موسیقیدان آگوست کمپ.

نتیجه؟ مجموعه‌ای از کلیپ‌های کوتاه با نسبت تصویر 8:3، شامل تصاویری رویایی از جمله سنگ‌های قیمتی درخشان، چیزی که به نظر می‌رسد فناوری بیگانه است، و حتی یک پناهگاه مهتابی در وسط جنگل.

در توضیحات ویدیو، کمپ توضیح می‌دهد که چگونه قبلاً در ترجمه تصاویری که برای Worldweight در نظر گرفته بود به یک موزیک ویدیوی فیزیکی مشکل داشت. با این حال، سورا به او اجازه داد تا این رویاها را زنده کند. کمپ قدرت سورا را برای هنرمندان برجسته می کند و می گوید:

(T) به همین دلیل است که سورا بهترین است – به نظر من. این عکس‌هایی را که دو سال است می‌گیرم، می‌گیرم و می‌گویم: «آگوست، می‌توانیم آن‌ها را با مردم به اشتراک بگذاریم». این چیزی است که به نظر من در مورد این ابزار خاص است.

خود ویدیو پتانسیل و محدودیت های سورا را نشان می دهد. در حالی که برخی از صحنه‌ها، مانند سنگ‌های قیمتی، به زیبایی رندر شده‌اند، برخی دیگر، مانند ماهی در حال سر خوردن در آب به جای شنا ،، نشان می‌دهد که هنوز جای زیادی برای بهبود هوش مصنوعی وجود دارد.

متأسفانه، هیچ جزئیاتی در مورد اعلان های متنی خاص استفاده شده یا تعداد کلیپ های استفاده شده برای ایجاد این ویدیوی تقریباً دو و نیم دقیقه ای وجود نداشت.

  رم 8 گیگابایتی ما برابر با 16 گیگابایت سایر سازندگان است

اوایل، OpenAI به برخی از فیلمسازان برای استفاده از Sora دسترسی داده است و Worldweight تنها یکی از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی است. سایر ویدیوهای تولید شده توسط هوش مصنوعی با استفاده از Sora را بررسی کنید، مانند فیلم کوتاه توسط بچه های خجالتی.

منبع: OpenAI

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-openai-sora-create-worldweight-music-video-august-kamp