OPPO با برند لباس‌های خیابانی AMBUSH برای قاب گوشی Find N3 Flip همکاری می‌کند


OPPO با برند لباس‌های خیابانی AMBUSH برای قاب گوشی Find N3 Flip همکاری می‌کند

قفل معکوس OPPO X AMBUSH برای OPPO Find N3 Flip.

OPPO با خانه مد همکاری کرد کمین برای ارائه یک لوازم جانبی منحصر به فرد قاب گوشی برای OPPO Find N3 Flip.

قاب تلفن مشترک است قفل معکوس OPPO X AMBUSH، طراحی شده توسط مدیر خلاق AMBUSH Yoon Ahn (با نام YOON). طراحی از AMBUSH موجود الهام گرفته شده است کیف قفل قلباما از رنگ صورتی مد روز استفاده می کند تا ظاهری شیک به Oppo Find N3 Flip بدهد.

منبع: OPPO, ambush.

“من از کودکی طرفدار داستان های علمی تخیلی بودم و توسعه فناوری همیشه الهام بخش طراحی های من بوده است. بازگشت روند تلفن های Flip من را به اواخر دهه 1990 بازگرداند، دورانی محوری در مد، جایی که سبک های آینده نگر مطرح بودند. افزایش یافت و مردم شروع به استفاده از سبک به عنوان نماد وضعیت کردند. این همکاری نشان می‌دهد که چگونه گوشی هوشمند، محصول فناوری مورد استفاده ما، می‌تواند به امتداد شخصیت ما تبدیل شود. با قفل چرخان و تلفن Flip، می‌توانید هر کسی باشید که می‌خواهید باشد، و این دقیقاً همان چیزی است که AMBUSH همیشه برای آن ایستاده است.”

قفل معکوس OPPO X AMBUSH برای OPPO Find N3 Flip.

دسته این قاب گوشی از فلز ساخته شده و قلب باز می شود تا نمایشگر داخلی آن از دو نیمه نمایان شود. قفل معکوس همچنین دارای پنجره های دید در جلو برای قرار دادن بدنه دوربین و صفحه نمایش ثانویه دستگاه است.

برای کسانی که با فرهنگ لباس‌های خیابانی آشنا نیستند، AMBUSH از زبان طراحی استفاده می‌کند که طراحی پاپ آرت را با زیبایی‌شناسی شهر توکیو دهه 80 تقلید می‌کند که در کلکسیون‌های تک جنسیتی خود می‌درخشد. AMBUSH همچنین با برندهایی مانند Nike، Converse، Rimowa، Moët & Chandon، Gentle Monster، Bvlgari، Sacai و غیره کار کرده است تا قطعات محدودی از آثار خود را خلق کند.

  کنسول نینتندو سوییچ تا دو سال آینده عرضه خواهد شد

قفل معکوس OPPO X AMBUSH برای OPPO Find N3 Flip.

قاب گوشی OPPO X AMBUSH در سنگاپور، چین، تایلند، هند، اندونزی، مالزی و فیلیپین موجود است. THE صفحه فرود رسمی این لوازم جانبی را می توانید در اینجا پیدا کنید; در دسترس بودن دقیق خرده فروشی باید تایید شود.

منبع: OPPO (آگاهی رسانه ای)

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-oppo-ambush-streetwear-label-find-n3-flip-phone-case-flipped-padlock