OPPO Find X7 می تواند از یک سنسور جدید 1 اینچی سونی استفاده کند


OPPO Find X7 می تواند از یک سنسور جدید 1 اینچی سونی استفاده کند

اعتبار تصویر: @saaaanjjjuuu (X).

رندرهای جدیدی از گوشی های آینده OPPO Find X7 ارائه شده است راه خود را پیدا کردند (توئیتر سابق)، که یک برآمدگی دایره ای دوربین را در پشت نشان می دهد.

اعتبار تصویر: Weibo.اعتبار تصویر: Weibo.

دو عکس منتشر شد یک حساب کاربری Weibo که ظاهرا Oppo Find X7 Pro را با یک جزیره دوربین پشتی هشت ضلعی نشان می دهد. با این حال، نظرات کاربران اینترنتی نشان می دهد که این احتمالاً ترفندی برای پنهان ، ظاهر واقعی تلفن بوده است.

اکنون، یک تصویر رندر شده جدید از Find X7 پایه، شکل دایره‌ای معمولی‌تری را نشان می‌دهد که شبیه آنچه در Oppo Find N3 دیده‌ایم.

اعتبار تصویر: Gizmochina.

گیزموچینا هم نشت را گزارش کرد شماتیک های سیستم دوربین عقب قبلا، با لنز Find a prime و لنز فوق عریض.

شایعات همچنین ادعا کردند که Find X7 Pro می تواند این باشد اولین گوشی دنیا برای استفاده از 50 مگاپیکسل جدید یک اینچی SonyLYT-900 سنسور دوربین اصلی

در داخل، Find X7 با MediaTek Dimensity 9300 عرضه می شود تراشه، در حالی که مدل Find X7 Pro با Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 عرضه خواهد شد. مدل سومی نیز وجود دارد، Find همچنین با تراشه Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 عرضه خواهد شد.

هنوز تاریخ مشخصی برای زمان معرفی خط تولید Find X7 توسط Oppo وجود ندارد، اما در چند هفته گذشته اطلاعات فاش شده در حال افزایش است. قطعا در روزهای آینده می توانیم انتظار بیشتری داشته باشیم.

منبع: GSMAreneگیزموچینا 1، 2، 3

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-oppo-find-x7-phone-teaser-new-1-inch-sony-sensor

  نقد Monarch: Legacy of Monsters: More Than Godzilla