Otter.ai ابزارهای هوش مصنوعی را بدون هزینه اضافی به جلسات شما می آورد


Otter.ai ابزارهای هوش مصنوعی را بدون هزینه اضافی به جلسات شما می آورد

منبع تصویر: Otter.ai

اپلیکیشن محبوب رونویسی خودکار Otter.ai راه اندازی شد نشست سمور GenAI.

با Otter Meeting GenAI، کاربران می توانند از آن سوال بپرسند و Otter تمام جلسات شما را برای پاسخ جستجو می کند. سه ویژگی اصلی دارد:

  • Otter AI Chat در تمام جلسات شما: با استفاده از Otter AI Chat که اکنون می‌تواند به همه جلسات شما دسترسی داشته باشد، محتوایی مانند ایمیل‌ها و به‌روزرسانی‌های وضعیت تولید کنید.
  • چت هوش مصنوعی در کانال ها: چت با Otter AI Chat و اعضای تیم با استفاده از AI Collaborative Chat (در انتظار ثبت اختراع) که حفظ همسویی تیم و افزایش بهره وری با شفافیت و سرعت بیشتر را آسان تر از همیشه می کند.
  • نمای خلاصه از مکالمات هوش مصنوعی: موارد اقدام را با وظایف بی‌درنگ شناسایی کنید و یک خلاصه روایت زنده دریافت کنید تا از اجرای سریع و مسئولیت‌پذیری اطمینان حاصل کنید. هوش مصنوعی اکنون اطلاعات کلیدی را در یک نمای ساده و بدون نیاز به خواندن متن کامل ارائه می دهد.

به گفته Otter، قلب Meeting GenAI در قابلیت‌های جدید چند مکالمه Otter AI Chat نهفته است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از خرد جمعی جلسات گذشته بهره ببرند و به آن برتری نسبت به پیشنهادات جلسه تک مایکروسافت می‌دهد. CoPilot و Zoom AI Companion. و گوگل دوئت. با پرسش‌های مولد مبتنی بر هوش مصنوعی، کاربران می‌توانند سؤال بپرسند، محتوا تولید کنند و ایده‌های خلاقانه را جرقه بزنند، همگی از محتوای یافت شده در تاریخچه جلساتشان.

  NCIS 15 سال مبارزه با سرطان را با راه اندازی بازی موبایلی “NCIS Fights Cancer” جشن گرفت.

Otter می گوید که آنها تمام ویژگی های جدید هوش مصنوعی را در برنامه های خود ارائه می دهند، از جمله طرح رایگان Otter Basic و طرح Otter Business با 20 دلار آمریکا در ماه برای هر کاربر.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-otterai-gen-ai-tools-your-meetings-no-cost