Pokémon Legends: ZA اعلام کرد؛ ورود در سال 2025 در “سیستم های نینتندو سوییچ”


Pokémon Legends: ZA اعلام کرد؛ ورود در سال 2025 در “سیستم های نینتندو سوییچ”

Pokémon Legends: ZA.

در جریان پخش زنده Pokémon Presents توسط شرکت پوکموناو اعلام کرد Pokémon Legends: ZA. این بازی جدید بر روی کنسول های نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود و در سال 2025 وارد بازار خواهد شد.

بیشتر اطلاعات مربوط به بازی جدید را می توانید در ویدیوی تیزر مشاهده کنید. این بازی Pokémon Legends در شهر Lumiose، شهر اصلی منطقه Kalos اتفاق می‌افتد. در تاریخ خود، Lumios در حال توسعه مجدد شهری است، و شما می توانید طرح ها و تصویری از شهر را به شکل دایره ای، با الهام از زندگی واقعی پاریس، فرانسه ببینید.

این بازسازی شهری قرار است “همزیستی زیبا بین مردم و پوکمون” را ایجاد کند، که توسط پوکمون هایی که در بین افرادی که در مکان هایی مانند تراس کافه در این ویدئو نشسته اند، نشان داده شده است.

یک پیکاچو در بازی آینده Pokémon Legends: ZA به نمایش درآمد.

در انتهای ویدیو، یک لوگوی رنگارنگ به صورت لحظه ای ظاهر می شود که طرفداران آن را به عنوان Mega Evolution می شناسند.

این نشان می دهد که Pokémon Legends: ZA شاهد بازگشت مکانیک گیم پلی Mega Evolution است که در Pokémon X & Y (برای Nintendo 3DS در سال 2013) معرفی شده است. این مکانیک امکان تکامل موقت پوکمون های منتخب را فراهم می کند و به طور استراتژیک آمار، مزایا و نقاط ضعف آنها را برای نبرد تغییر می دهد.

مکانیک Mega Evolution در بازی جدید پوکمون بازگشته است و اشاره می کند که این عنوان یک عنوان اصلی است، درست مانند Pokémon X & Y (2013).

بسته به اینکه کدام قسمت از سال 2025 در راه است، بازی Pokémon Legends: ZA ممکن است کمتر از یک سال یا حتی 21 ماه دیگر باشد.

  مایکروسافت در حال ایجاد نسخه وب ویندوز 12 برای رقابت با سیستم عامل کروم است

شایعات اخیر حاکی از آن است که کنسول آینده نینتندو سوییچ 2 عرضه خواهد شد Q1 2025. اعلام بازی جدید پوکمون برای «سیستم‌های نینتندو سوییچ» است که می‌تواند بر انواع سوئیچ‌های موجود مانند OLED و Lite نیز تأثیر بگذارد. با این حال، می توان امیدوار بود که این کنسول اصلی پوکمون، نسل فعلی و آینده کنسول نینتندو را نیز مورد توجه قرار دهد.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-pokemon-legends-z-a-arriving-2025-nintendo-switch-systems