Prism+ اولین یخچال های خود را با مدل هایی با “قیمت های بی نظیر” عرضه می کند.


Prism+ اولین یخچال های خود را با مدل هایی با “قیمت های بی نظیر” عرضه می کند.

از چپ به راست: یخچال های Prism PureFresh TMF530 و EverShine TMF530.

به یاد داشته باشید زمانی که پریسم پلاس، سازنده مانیتورها و تلویزیون های مقرون به صرفه، با راه اندازی این محصول، بسیاری از ما را با گسترش خود در زمینه لوازم خانگی شگفت زده کرد. تهویه مطبوع هوشمند سیستم های بازگشت در سال 2022؟ خوب، نام تجاری محلی دوباره در آن است – این بار با اولین بار یخچال ها.

با دو مدل، PureFrais و اورشین Prism+ می‌گوید که می‌خواهد سنت «هویت برند ارائه ارزش برتر» به مالکان را بدون شکستن بانک حفظ کند. هر دو یخچال در حال حاضر برای خرید در دسترس هستند و در تاریخ معرفی خواهند شد نمایشگاه فناوری اطلاعات 2024 این هفته در شهر Suntec برگزار می شود.

Prism+ برخی از مواد محصول را همراه با بیانیه مطبوعاتی خود ارسال کرد و در اینجا جزئیات ارائه شده است: تمرکز بر حذف یا جلوگیری از بوهای ناخواسته در یخچال است. بنابراین مدل های PureFresh و EverShine مجهز به یک فیلتر هوا سرامیکی و کربن فعال برای کمک به به دام انداختن آن بوهای ماندگار.

سپس وجود دارد خنک کننده چند منطقه ای عملکرد. Prism+ ادعا می کند که با قرار دادن راهبردی دریچه های هوای متعدد در یخچال، توزیع یکنواخت هوای تازه را تضمین می کند و به سبزیجات و میوه های شما اجازه می دهد مدت بیشتری تازه بمانند.

  نقد جنگ ستارگان: داستان های امپراتوری (دیزنی+): داستانی خارق العاده از انتقام و رستگاری

از نظر ظاهری، سری PureFresh شیک است فولاد ضد زنگ (فولاد) و فولاد ضد زنگ مشکی (فولاد سیاه)، در حالی که Prism+ فضای لوکس تری را برای سری EverShine با شیشه مشکی به پایان رساندن. از بین این دو، EverShine واقعاً مانند یک یخچال ممتاز بدون برچسب قیمت گزاف احساس می شود – و من باید بعداً آن را برای خودم در نمایشگاه رایانه ببینم.

در دسترس بودن و نرخ های تبلیغاتی

برای IT Show 2024، Prism+ یک پیشنهاد زمانی محدود ارائه می دهد. به عنوان مثال، مدل PureFresh 330 لیتری، قیمت تبلیغاتی اولیه خود را از 699 دلار به 599 دلار. یخچال ممتاز 540 لیتری Evershine در دسترس خواهد بود 899 دلار (قیمت اولیه تبلیغاتی اولیه 1099 دلار است) در نمایشگاه.

تمامی یخچال ها علاوه بر 12 سال گارانتی کمپرسور خود دارای 2 سال گارانتی کامل می باشند.

اطلاعات بیشتر در مورد مدل های یخچال + Prism در وب سایت آنها در اینجا موجود است. همچنین می توانید از غرفه آنها در IT Show 2024 بازدید کنید.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-prism-launches-first-ever-refrigerators-offering-models-unbeatable-prices