Q Revo MaxV جدید Roborock آب گرم را به معادله تمیز ، اضافه می کند


Q Revo MaxV جدید Roborock آب گرم را به معادله تمیز ، اضافه می کند

منبع تصویر: Roborock.

وقتی صحبت از نرخ تازه سازی فناوری های جدید می شود، حتی به نظر من یک ربع سال خیلی کوتاه است. اما این زمان بین عرضه Roborock Q Revo و اعلام شرکت در مورد عرضه Q Revo MaxV جدید است.

اکنون Q Revo MaxV جدید مانند مدل قبلی خود دارای یک واحد پایه است، جاروبرقی خشک و تمیز ، مرطوب را انجام می دهد، اما همچنین دارای چند زنگ و سوت جدید است که آن را متمایز می کند. (حتما بررسی ما از Q Revo را بررسی کنید تا ایده بهتری در مورد اینکه چه کاری به خوبی انجام می دهد/)

منبع تصویر: Roborock.

برای اولین بار برای Roborock، Q Revo MaxV همراه است شستشوی دینامیک با آب گرم با دمای آب قابل تنظیم برای پاک ،، که تا 60 درجه سانتیگراد برای از بین بردن لکه های روغن می رود. با شستشوی تطبیقیQ Revo MaxV قادر است با آب کمتر، زمان شستشو و جریان آب را با کدورت آب شستشوی ماپ تطبیق دهد. این ربات همچنین نواحی به شدت لکه دار را تشخیص داده و دوباره آنها را تمیز می کند.

در اولین مورد، Q Revo MaxV دارای یک طراحی فلکسی آرم که به ماپ اجازه می دهد تا لبه جاروبرقی ربات گسترش یابد و اطمینان حاصل شود که لبه های خانه شما به طور کامل پاک و تمیز می شوند.

مطابق با «Hey Google!» » اکنون می توانید از «Hello Rocky» برای بیدار ، ربات بدون نیاز به فشار دادن دستی هیچ دکمه ای استفاده کنید. این ربات می تواند دستورات صوتی را حتی به صورت آفلاین دنبال کند. این دستورات عبارتند از:

  نسل جدید لپ تاپ های HP Ryzen Star Book Plus 16 با زمان شارژ تا 12 ساعت رونمایی شد.

“سلام راکی” –

  • اینجا را تمیز کن
  • اینجا رو تمیز نکن
  • اتاق را تمیز کن
  • دستشویی را بشویید
  • سخت تر مکیدن

اگرچه Q Revo MaxV اولین جاروبرقی ربات مرطوب Roborock است، اما این تنها جاروبرقی نیست که Ecovacs Deebot T20 Omni همچنین به یک سیستم مشابه مجهز شده است.

قیمت و در دسترس بودن

منبع تصویر: Roborock.

در طول فروش Roborock 12.12، Q Revo MaxV خواهد بود برای پیش سفارش موجود است بر شوپی و لازاده فقط برای 1299.90 دلار سنگاپور (UPS S$1,399.90) در 12 دسامبر از نیمه شب تا ساعت 2 بامداد. از 12 تا 14 دسامبر، یک جایزه ویژه کمپین نیز وجود دارد 1359 دلار سنگاپور. THE 20 مشتری اول که از طریق فروشگاه رسمی Roborock در خرید می کنند شوپی و لازاده یک دوربین امنیتی رایگان دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، مشتریان حق خرید نیز خواهند داشت دیاد ایر (جارو شارژی خشک) برای 399.90 دلار سنگاپور (UPS 499.90 دلار سنگاپور).

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-roborock-s-new-q-revo-maxv-adds-hot-water-cleaning-equation