Rog Ally با تراشه AMD خود برنده میدان نبرد کنسول های قابل حمل شد


کنسول بازی قابل حمل متحد ROG با تشکر از تراشه ها Ryzen Z1 او توانست به اندازه رقیبش قوی و خطرناک ظاهر شود، یعنی کلاچ MSI در تست های بازی به راحتی 52 درصد آن را شکست داد. با این حال، مرا تبلیغ کن این بسیار ارزان تر از کنسول قابل حمل MSI است.

کنسول قابل حمل ASUS ROG ALLY به APU ها Ryzen Z1 و Ryzen Z1 Extreme یک شرکت AMD تهیه شده است. این اتحادیه پارلمانی ،مصرف کم پردازنده زین 4 و معماری گرافیکی Radeon RDNA 3 از این مزیت استفاده کرد و می تواند یک تجربه بازی مناسب در وضوح ارائه دهد 1080p به کاربر ارائه می شود.

کنسول قابل حمل ASUS ROG Ally
کنسول قابل حمل ASUS ROG Ally

متقابلا CPUسلسله Core Ultra از خانواده دریاچه شهابی شرکت های اینتل هستند که یک نسل از رقبای خود جلوتر هستند AMD اگرچه پردازنده‌های اینتل باید قدرتمندتر به نظر برسند، اما به نظر می‌رسد که این تراشه‌ها نمی‌توانند در بسیاری از حجم‌های کاری، به‌ویژه بازی‌ها، آن‌طور که انتظار داشتیم عمل کنند.

تراشه Ryzen Z1 (نسخه نیست بیشترین) او دارد CPU شش هسته و پردازنده گرافیکی RNA 3 با 4 واحد شکایت کن (256 سایه) و سرعت ساعت 2.5 گیگاهرتز را ارائه می دهد. واحد کنترل ASUS ROG ALLY با این پردازنده 399 دلار قیمت دارد.

در این رابطه بخوانید:

– تراشه سفارشی AMD قابلیت های بازی خود را در کنسول ASUS ROG Ally به نمایش گذاشت.
– Steam Deck یا ROG Ally. با بهترین کنسول قابل حمل موجود در بازار آشنا شوید (ساعت)

تراشه Ryzen Z1 Extreme یکی SOC هشت هسته ای به معنای 12 واحد در نظر گرفته می شود شکایت کن (768 سایه) و کنترلر قابل حمل آن نیز 799 دلار است.

کنسول قابل حمل MSI Claw
کنسول قابل حمل MSI Claw

بر اساس آخرین بنچمارک ها و بررسی های نسل جدید کنسول های قابل حمل موجود در بازار، به نظر می رسد متحد ROG تشکر برای Ryzen Z1 Extreme می تواند تا 58 درصد سریعتر از یک کنسول بازی قابل حمل باشد پنجه مارک MSI (با پردازنده Core Ultra 7 155H) ظاهر شدن. در زیر به بررسی برخی از تست های انجام شده با دو کنسول بازی قابل حمل می پردازیم.

  کنسول PlayStation 5 “Slim” در تصاویر: کوچکتر و شیک تر

عملکرد خوب کنسول قابل حمل ASUS ROG Ally در مقابل MSI Claw

در طرف دیگر حلقه با کنترل دست کلاچ MSI ما با نسخه نصب شده روبرو هستیم Core Ultra 5 135H این 699 دلار است و برادر بزرگش را نیز همراه خود دارد Ultra 7155H قیمت آن 749 دلار است.

AMD در حال حاضر در دنیای کنسول های بازی بی نظیر است

در بازی Cyberpunk 2077 که به عنوان غول دنیای بازی های نسل جدید شناخته می شود که همان چیپ است Ryzen Z1 Extreme قابلیت نمایش با سرعت 52 فریم در ثانیه. جلوی کنسول کلاچ MSI با پردازنده Core Ultra 7 155H همان نصف این فریم در ثانیه رسید و فقط 35 فریم در ثانیه تحویل داد.

Ryzen-Based-ROG-Ally-better-performance-22.jpg

برای گزارش دادن سخت افزار تایمزنکته جالب این است که نسخه ضعیفتر کنسول است مرا تبلیغ کن آن تراشه ایسوس Ryzen Z1 تقریبا نصف پنجه قیمتش هنوز از هر دو نسخه هست پنجه (با پردازنده Core Ultra 5 و Core Ultra 7) قدرتمندتر کار می کند. به بیان ساده، نسخه 399 دلاری متحد ROG می تواند در وضوح تصویر باشد 1080p کنترلرها را به راحتی بسازید MSI شکست دادن

AMD در حال حاضر در دنیای کنسول های بازی بی رقیب است

این وضعیت در سایر عناوین دنیای بازی نیز تکرار شده است Ryzen Z1 Extreme قادر به عملکرد بهتر از حد متوسط ​​تا 22.6٪ Core Ultra 7 155H نمایش می دهد.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/console-game/50199-ryzen-based-rog-ally-58-faster-than-msi-claw