Shazam اپل به 300 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان رسید


Shazam اپل به 300 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان رسید

سیب شازمبرنامه شناسایی موسیقی به نقطه عطف مهمی رسیده است 300 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهانطبق بیانیه مطبوعاتی شرکت

سفر Shazam 20 سال پیش آغاز شد و در سال های اخیر پایگاه کاربران این برنامه گسترش یافته است، به ویژه در کشورهای آفریقایی. ژانرهای موسیقی آفریقایی در چارت های Shazam با حضور هنرمندانی مانند ریما و آیرا استار از نیجریه که به رسمیت شناخته شده است. در رما آرام باش به ویژه در صدر رتبه بندی جهانی Shazam 2023.

این برنامه همچنین شاهد افزایش محبوبیت برای کی پاپ خارج از کره جنوبی، ژانری که همچنان در صحنه جهانی اثر خود را به جای می گذارد. در سال 2023، گروه کی پاپ نصف نصف به جایگاه قابل توجهی در نمودارهای جهانی Shazam دست یافت که برای اولین بار برای یک گروه خارجی بود بی تی اس. علاوه بر این، موسیقی مکزیکی در اپلیکیشن مخصوصا در بازار ایالات متحده نیز مورد توجه قرار گرفته است.

حضور دائمی Shazam در اپ استور با نوآوری مداوم مشخص شده است. این اپلیکیشن اخیرا قابلیتی به نام معرفی کرده است کنسرت هاطراحی شده برای ارتباط علاقه مندان به موسیقی با رویدادهای زنده. این ویژگی توصیه‌های کنسرت شخصی‌شده را بر اساس تاریخچه Shazam کاربر ارائه می‌دهد و امکان جستجو بر اساس مکان، تاریخ و اولویت‌های هنرمند را فراهم می‌کند.

شما می توانید با منطقه جدید کنسرت های Shazam مشورت کنید اینجا و من بیشتر گوش میدم Shazame آهنگ های سال در Apple Music

  اولین تصاویر رسمی از سری Redmi Note 13 را مشاهده کنید. ارسال شده در 30 سپتامبر

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-apples-shazam-hits-300-million-monthly-active-users-worldwide