Singtel تا اواسط سال جاری سیم‌کارت‌های eSIM را به مشتریان پس‌پرداخت ارائه می‌کند


Singtel تا اواسط سال جاری سیم‌کارت‌های eSIM را به مشتریان پس‌پرداخت ارائه می‌کند

به عنوان بخشی از تلاش‌های Singtel برای مدیریت ،‌های الکترونیکی، این شرکت سطل‌های جمع‌آوری ، الکترونیکی را در فروشگاه‌های منتخب Singtel ارائه می‌کند تا مردم را تشویق کند که دستگاه‌های الکترونیکی ناخواسته خود را رها کنند.  این دستگاه‌ها بازیافت یا بازسازی می‌شوند و از طریق مشارکت آن با سازمان‌هایی مانند Engineering Good اهدا می‌شوند.  این تلاش ها سینگتل را قادر ساخت تا در سال مالی 2023 در مجموع 1000 تن ، الکترونیکی را جمع آوری، بازیافت و بازسازی کند. منبع تصویر: Singtel.

در اولین انجمن رهبری فکری Singtel LEAD Singtel که امروز در مارینا بی سندز برگزار شد، شرکت مخابرات جاه‌طلبی‌های زیست‌محیطی خود را برای رسیدن به هدف صفر ، انتشار خالص تا سال 2045 به اشتراک گذاشت.

یوئن کوان مون، مدیر عامل گروه Singtel اضافه کرد که این شرکت مخابراتی تا اواسط سال، سیم‌کارت‌های الکترونیکی را به مشتریان پس‌پرداخت گسترش خواهد داد. با این حال، مشتریان همچنان می توانند در صورت تمایل سیم کارت فیزیکی درخواست کنند. ما قبلاً پشتیبانی از سیم کارت اعتباری 5G Singtel را برای گردشگرانی که از سنگاپور بازدید می کنند پوشش داده ایم.

یوئن افزود:

اگر بخواهیم از بدترین اثرات بحران آب و هوایی اجتناب کنیم، زمانی برای از دست دادن وجود ندارد. به همین دلیل است که ما در تلاش هستیم تا جلوتر و سریع‌تر برویم، تعهدات تهاجمی‌تر اقلیمی SBTi را انجام دهیم و هدف انتشار خالص صفر خود را از سال 2050 تا 2045 پیش ببریم.

در اقدامی دیگر برای پایداری محیط زیست، Singtel دیگر کیسه های رایگان را در فروشگاه های خود توزیع نخواهد کرد و با شرکای خود برای کاهش مواد بسته بندی همکاری خواهد کرد.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-singtel-offer-esims-postpaid-customers-middle-year

  Twitch برای مرور محتوا، جریان کشف الهام گرفته از TikTok را راه اندازی می کند