TCL اولین فروشگاه خود را در سنگاپور در زیرزمین Northpoint افتتاح کرد


TCL اولین فروشگاه خود را در سنگاپور در زیرزمین Northpoint افتتاح کرد

ویلسون ژانگ، مدیر ارشد اجرایی توزیع‌کننده محلی TCL JNW، در افتتاحیه اولین فروشگاه فیزیکی TCL.

TCL اولین فروشگاه فیزیکی خود را در زیرزمین مرکز خرید Northpoint افتتاح کرد. این فروشگاه 500 فوت مربعی، ویترینی از محصولات این شرکت از جمله محصولات سبک زندگی و لوازم خانگی آن خواهد بود.

تلویزیون مینی ال ای دی 98 اینچی.

برخی از محصولاتی که می توانید پیدا کنید عبارتند از سری تلویزیون های هوشمند آن، از جمله نمایشگر مینی LED 98 اینچی، صفحه نمایش بازی با نرخ تازه سازی 160 هرتز و زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه.

امروز متوجه شدم که TCL ماشین لباسشویی می فروشد.

لوازم خانگی TCL با نمایشگرهای تهویه مطبوع، یخچال، دستگاه تصفیه هوا و ماشین لباسشویی شگفت انگیز بود. گوشی های هوشمند. فروش این لوازم خانگی در سه ماهه دوم سال جاری آغاز می شود.

این مانیتور گیمینگ مشخصات قابل توجهی دارد.

در صحبت با ویلسون ژانگ، مدیر عملیات توزیع‌کننده محلی TCL JNW، او گفت که برنامه‌هایی برای افتتاح یک فروشگاه فیزیکی وجود داشت، اما به دلیل همه‌گیری و مشکل یافتن مکان مناسب، این برنامه‌ها از مسیر خارج شدند. با این حال، آن را به عنوان یک مرکز خدمات برای نام تجاری که محل در Aljunied باقی مانده است.

TCL حتی یک دستگاه تصفیه هوا برای فروش دارد.

برای چندین سال، TCL محصولات خود را از طریق کانال های آنلاین مانند لازاده و شوپی و همچنین در فروشگاه‌های خرده‌فروشی Fairprice Xtra و Giant Hypermarket که هنوز هم می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-tcl-opens-its-first-store-northpoint

  سرعت لیزر استارلینک که با شنیدن آن مغز شما را سوت می زند!