Tecno از سیستم تصویربرداری PolarAce رونمایی کرد که نقشه‌برداری رنگ پوست مبتنی بر هوش مصنوعی، پردازش RAW و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.


Tecno از سیستم تصویربرداری PolarAce رونمایی کرد که نقشه‌برداری رنگ پوست مبتنی بر هوش مصنوعی، پردازش RAW و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

سیستم تصویربرداری Tecno PolarAce.  منبع: تکنو

فیلمبرداران موبایل و تولیدکنندگان محتوا مجذوب این جدید خواهند شد سیستم تصویربرداری PolarAceیک تراشه تصویربرداری اختصاصی طراحی شده برای یکی از گوشی های جدید Tecno (Camon 30 Premier 5G) که در CMM 2024.

با استفاده از a تراشه تصویربرداری سونی CXD5622GGسیستم PolarAce نه تنها اولین سیستم تراشه تصویربرداری این برند است، بلکه ابتدا یک صنعت با پشتیبانی است ویدیوی HDR 4K 30 FPS تمام صحنه AI-NR (کاهش نویز).

با استفاده از چهار فناوری اصلی، سیستم به حسگرهای Sony LYTIA در ارتباط با تراشه Sony CXD5622GG که پشتیبانی می‌کند، متکی است. محاسبه نقطه شناور سمت انتهایی FP16که یک جهش بزرگ در قدرت محاسباتی، به آهنگی باورنکردنی ارائه می دهد 4.6TFLOPS@FP16.

سیستم تصویربرداری Tecno PolarAce.  منبع: تکنو

تراشه تصویربرداری مجهز به چهار موتور است که با هم کار می کنند تا ویدیوی HDR AI-NR تمام صحنه 4K 30FPS را به دست آورند. NeuroNR توربو برای کاهش سر و صدا، NeuroColor Turbo برای بهینه سازی بازیابی رنگ های واقعی، NeuroHDR Turbo برای بهبود کیفیت ویدیو و NeuroFPS Turbo برای تضمین روان بودن فیلم ها حتی در هنگام ضبط طولانی.

ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی نیز با ویژگی‌های Tecno، بخش بزرگی از سیستم را تشکیل می‌دهند لحن جهانی فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی برای به دست آوردن تصاویر دقیق تر از رنگ پوست. همچنین سیستم یکپارچه Tecno وجود دارد عکاسی پرتره AIGC، که می تواند عناصر پرتره و مبدل ایجاد کند. این می‌تواند لباس‌هایی از لباس عروس گرفته تا عروسک‌های کارتونی، لباس‌های فارغ‌التحصیلی و لباس‌های رسمی و بیشتر بدون نیاز به اپلیکیشن شخص ثالث تولید کند. برای عناصر ناخواسته و رهگذران، Tecno پاک ، هوش مصنوعی با یک کلیک مانند پاک کن جادویی گوگل با استفاده از هوش مصنوعی برای حذف آنها کار کنید.

  قدرت پردازنده گرافیکی Blackwell که در NVIDIA Drive Thor ادغام شده است، تجربیات Gen AI را در ماشین بعدی شما آزاد می کند.

Tecno Camon 30 Premier 5G.  منبع: تکنو

سیستم تصویربرداری Tecno PolarAce در این کشور عرضه خواهد شد Tecno Camon 30 Premier 5G انتظار می رود این گوشی هوشمند در سه ماهه دوم سال 2024 عرضه شود. این تلفن دارای یک لنز پریسکوپ 70 میلی متری با پشتیبانی از زوم دیجیتال تا 60 برابر و یک چراغ تنفسی “Action Dot” در پشت است که نشان می دهد تلفن چه زمانی فیلم ضبط می کند.

متأسفانه، ممکن است به این زودی در سنگاپور شاهد چنین چیزی نباشیم، زیرا تلفن های Tecno (مانند Tecno Phantom V Flip 5G) معمولاً در جزیره آفتابی ما نیز حضور رسمی ندارند.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-tecno-polarace-imaging-chip-system-ai-powered-skin-tone-mapping-raw-processing