Tencent Cloud ارائه‌دهنده رسمی سرور بازی برای Pocketpair توسعه دهنده Palworld شد


Tencent Cloud ارائه‌دهنده رسمی سرور بازی برای Pocketpair توسعه دهنده Palworld شد

تصویر: Tencent

ابر تنسنت، شرکت فناوری کسب و کار ابری Tencent، اعلام کرد که با توسعه دهنده همکاری می کند جفت جیبی به عنوان “شریک رسمی ارائه سرورهای چند نفره اختصاصی” برای بازی محبوب خود در سطح جهانی.

بازی مورد بحث البته بازی بسیار محبوب “پوکمون با تفنگ” است. دوست جهانی برای رایانه های شخصی، که از آغاز سال جدید دنیای بازی را تحت تأثیر قرار داده اند – فروش بیش از یک میلیون نسخه فقط در هشت ساعت. در دسترسی سریع مرحله، بازی هنوز حتی به راه اندازی نزدیک نشده است.

اگر نام Palworld را نشنیده اید، این یک بازی بقا رام هیولاهای جهان باز برای حداکثر 32 بازیکن است. دنیای بازی از موجودات مرموز به نام “Pals” تشکیل شده است. تنها یک ماه پس از انتشار، این بازی در حال حاضر برنده شده است بیش از 25 میلیون بازیکنتحت فشار قرار دادن منابع کوچک توسعه دهندگانی که باید سرورهای گران قیمت را مدیریت و افزایش دهند تا بازیکنان جدید را در خود جای دهند.

با Tencent Cloud کار کنید تا از Lighthouse شرکت، یک سرویس سرور ابری خارج از جعبه که برای سناریوهای سبک طراحی شده است، استفاده کنید. انتظار می‌رود این سرویس از طریق به بازیکنان Palworld در سراسر جهان ارائه شود متاستیشنشریک Tencent Cloud در سنگاپور. از طریق این همکاری، Tencent Cloud خدمات ابری خود را برای ایجاد سرورهای اختصاصی چند نفره نه تنها در ژاپن بلکه در ایالات متحده و منطقه آسیا و اقیانوسیه از جمله کره جنوبی، سنگاپور، مالزیو تایلند.

  Google Pixel 8 و Pixel 8 Pro عملی: هوش مصنوعی مانند آن جادویی است

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-tencent-cloud-official-provider-game-servers-palworld-developer-pocketpair