Unreal Engine 5.4 کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه را در سال 1943: ظهور هیدرا زنده می کند.


Unreal Engine 5.4 کاپیتان آمریکا و پلنگ سیاه را در سال 1943: ظهور هیدرا زنده می کند.

توجه داشته باشید: این مقاله برای اولین بار در 21 مارس 2024 منتشر شد.


طرفداران و گیمرهای مارول خوشحال می شوند. در طول سخنرانی اصلی Epic’s State of Unreal، بینندگان با اولین نگاه به آن مواجه شدند 1943: ظهور هیدرا، یک بازی جدید از Skydance Media و Marvel Games. این تریلر داستان کاپیتان آمریکا، پلنگ سیاه، نانالی جاسوس واکاندان و گابریل جونز سرباز کماندوهای زوزه‌کش را روایت می‌کند و در دوران جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد.

تیم Skydance Media که برای اکران در سال 2025 برنامه ریزی شده بود، استفاده کرد Unreal Engine 5.4 برای دستیابی به سطح بالایی از جزئیات شخصیت‌ها و محیط‌های بازی، از کیسه‌های زیر چشمان پلنگ سیاه گرفته تا آوارهای کوچکی که هنگام فرود روی پشت بام ایجاد می‌شوند، جزئیات بسیار جزئی کمک می‌کنند تا صحنه‌ها بسیار واقعی شوند.

تصویر: Marvel Games

مطابق با تعجب، بازی دارای چهار قهرمان قابل بازی در نقاط مختلف بازی خواهد بود و شخصیت های مرکزی را می بیند که در کنار هم قرار می گیرند تا یک اتحاد علیه دشمن مشترک خود تشکیل دهند. اگرچه جزئیات داستان هنوز در دست نیست، اما در راس این بازی روایی قرار دارد امی هنیگ، به خاطر کارش در Uncharted و به عنوان کارگردان در Naughty Dog شناخته شده است. با هدایت او، بازی به لطف استفاده از موتور Unreal 5.4 جدید، به همراه گرافیک دقیق، نوید غنی و سینمایی بودن را می دهد.

چیزی که از نقطه نظر فنی قابل توجه است این است که هنیگ در طول سخنرانی اصلی ذکر شد که فیلم تریلر مستقیماً از بازی در حال اجرا در زمان واقعی بر روی Unreal Engine 5.4 گرفته شده است. او می گوید:

  Football Manager 2024 سرفصل‌های ماه نوامبر Apple Arcade را عنوان می‌کند

این یک نسخه نمایشی سفارشی نیست که ما فقط برای این نمایش ساخته ایم. این بازی ما است.

اگرچه هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای سال 2025 مشخص نشده است، اما بر اساس تریلر، بازی شگفت انگیز به نظر می رسد و می تواند برای طرفداران و گیمرهای مارول بسیار سرگرم کننده باشد.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-marvel-1943-rise-hydra-game-epic-unreal-engine-captain-america-black-panther