Veo و Imagen 3 شناسایی شدند. ابزارهای هوش مصنوعی گوگل برای تولید فیلم و عکس

Veo و Imagen 3 شناسایی شدند.  ابزارهای هوش مصنوعی گوگل برای تولید فیلم و عکس

گوگل در جریان رویداد توسعه دهندگان خود از مدل های مختلف هوش مصنوعی رونمایی کرد. در این رابطه می توان به مدل Imagen 3 برای تبدیل متن به تصویر و مدل هوش مصنوعی Veo برای تبدیل متن به ویدیوهای 1080p اشاره کرد. در ادامه این مقاله از شهر سخت افزار، جزئیات بیشتر این مدل های هوش مصنوعی را بخوانید.

گوگل برای همگام شدن با Open AI و مدل های Sora و Dall-E 3 این شرکت، از مدل های هوش مصنوعی Veo و Imagen 3 خود رونمایی کرده است. Imagen 3 را می توان نسخه بهبودیافته پلت فرم متن به تصویر گوگل در نظر گرفت.

ما همچنین مدل Veo را داریم که متن را می گیرد و ویدیوهای 1080p می سازد. مدلی که گوگل ادعا می کند درک پیشرفته ای از زبان طبیعی و مفاهیم تصویر دارد و می تواند هر ویدیویی که می خواهید بسازد!

با استفاده از مدل های هوش مصنوعی گوگل محتوای طولانی ایجاد کنید

با استفاده از مدل های هوش مصنوعی گوگل محتوای طولانی ایجاد کنید

ویدیوهای ایجاد شده با Veo بیش از یک دقیقه طول خواهند کشید و می توانند از تکنیک های سینمایی مانند تایم لپس استفاده کنند. گوگل همچنین در ساخت Veo برای ارائه ویدیوهای باکیفیت به کاربران توجه بیشتری به قوانین فیزیک داشته است.

سازنده ویدیوی هوش مصنوعی Veo از امروز در بخش VideoFX گوگل در دسترس برخی از سازندگان قرار خواهد گرفت و این شرکت می‌گوید که به YouTube Shorts و سایر محصولات می‌آید.

علاوه بر این، گوگل از مدل هوش مصنوعی Imagen 3 رونمایی کرد که با کیفیت ترین مدل این شرکت به حساب می آید. مدل Imagen 3 متن را بهتر از قبل درک می کند و می تواند جزئیات بیشتری را از اعلان های طولانی استخراج کرده و از آنها در تصاویر استفاده کند.

  بهترین کارت گرافیک تا 50 میلیون تومان در بازار ایران (پاییز 1402)

گوگل به زودی این مولد تصویر هوش مصنوعی را در دسترس توسعه دهندگان و مشتریان سازمانی قرار خواهد داد. ظاهراً این شرکت قصد دارد در فاز بعدی، هوش مصنوعی Imagen 3 را برای عموم مردم عرضه کند.

در این رابطه بخوانید:

– مدل فلش جمینی 1.5 راه اندازی شد. جستجوی خلاقانه با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی گوگل
– Trillium معرفی شد. تراشه هوش مصنوعی گوگل 5 برابر قدرتمندتر از نسل قبلی است

علاوه بر این دو مدل، گوگل از ابزار جدیدی به نام Music AI Sandbox برای تولید آهنگ با کمک هوش مصنوعی رونمایی کرد. گوگل اعلام کرد که این ابزار با کمک آهنگسازان و ترانه سراها ساخته شده است.

منبع: https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/50825-google-unveils-veo-imagen3-ai