Zenless Zone Zero Hoyoverse اکنون برای بازی در چندین پلتفرم در دسترس است

Zenless Zone Zero Hoyoverse اکنون برای بازی در چندین پلتفرم در دسترس است

Zenless Zone Zero Hoyoverse اکنون برای بازی در چندین پلتفرم در دسترس است

اسباب بازی جدید Mihoyo رسید.  (منبع تصویر: Mihoyo)

انتظار به پایان رسید. Zenless Zone Zero (ZZZ) از Hoyoverse است اکنون برای بازی در دسترس است.

سرورهای RPG فانتزی شهری (ARPG) اکنون فعال هستند و بازیکنان می توانند سفر خود را در New Eridu آغاز کنند.

پس از بیش از دو سال توسعه از زمان معرفی اولیه، Zenless Zone Zero بازیکنان را به دنیای پسا آخرالزمانی می برد که در آن نقش یک «عامل» را بر عهده می گیرند. بازیکنان می توانند مناطق خطرناکی به نام Hollows را کاوش کنند، در جنگ شرکت کنند، ماموریت ها را کامل کنند و اسرار اطراف نیو اریدو، آخرین شهر باقی مانده را کشف کنند.

پشتیبانی از نسخه جهانی ویژگی های متقاطع و بازی متقابلاین راه اندازی به بازیکنان اجازه می دهد تا ماجراجویی های خود را به طور یکپارچه در دستگاه های مختلف ادامه دهند. این راه‌اندازی به دنبال یک بتا بسته موفقیت‌آمیز است که در ۲۸ می ۲۰۲۴ به پایان رسید.

Hoyoverse گزارش داد که کمپین پیش‌ثبت‌نام بازی بیش از آن را به خود جلب کرده است 35 میلیون بازیکن در سراسر جهان. برای جشن راه اندازی بازی، این شرکت جوایز سخاوتمندانه ای را در داخل بازی به بازیکنان ارائه می دهد، از جمله تا 1600 پلی کروم، 70 نوار مستر، 20 نوار مستر رمزگذاری شده و 80 بوپون.

علاوه بر این، Hoyoverse فعالیت‌های راه‌اندازی مختلفی را ترتیب داده است، از جمله همکاری با DJ Tiësto برنده جایزه گرمی و رویداد میزگرد سازنده با Street Fighter 6.

  لایت فون III رونمایی شد. گوشی هوشمندی که شما را گیج می کند!

برای کسانی که علاقه مند به تجربه Zenless Zone Zero هستند، این بازی برای دانلود در فروشگاه های پلی استیشن، گوگل پلی، اپ استور و اپیک گیمز بر روی رایانه شخصی در دسترس است. لینک های دانلود را می توانید در وب سایت رسمی ZZZ در اینجا پیدا کنید.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-zenless-zone-zero-hoyoverse-now-available-pc-consoles