Apple TV+ Monarch: Legacy of Monsters را تمدید کرد و برنامه‌هایی را برای چندین سری اسپین‌آف اعلام کرد


Apple TV+ Monarch: Legacy of Monsters را تمدید کرد و برنامه‌هایی را برای چندین سری اسپین‌آف اعلام کرد

منبع تصویر: اپل

اپل تمرکز خود را بر روی ژانر پررونق سرگرمی هیولاها افزایش داده است. پلت فرم استریم آن، Apple TV+سریال را تمدید کرد Monarch: Legacy of Monsters برای فصل دوم (شما می توانید بررسی فصل 1 ما را در اینجا بخوانید). اما این همه ماجرا نیست: اپل همچنین اعلام کرد که این تمدید شامل یک قرارداد چند سری با Legendary Entertainment برای توسعه یک سری اسپین آف است.

مورگان واندل، رئیس توسعه بین‌المللی Apple TV+ می‌گوید: «Monarch: Legacy of Monsters اثری پاک‌نشدنی در قلب، ذهن و تصورات مخاطبان در سراسر جهان بر جای گذاشته است. ما نمی‌توانیم هیجان‌زده‌تر از این باشیم که بینندگان نه‌تنها این شانس را داشته باشند که هیجان‌های بیشتری را در فصل دوم تجربه کنند، بلکه سفرهای حماسی جدیدی را در این فرنچایز آغاز کنند، زیرا هیولای افسانه‌ای را گسترش می‌دهیم.»

در ماه‌های اخیر محتوای گودزیلا زیادی از جمله محتوای عالی منتشر شده است گودزیلا منهای یک و اخیراً آدام وینگارد Godzilla x Kong: The New Kingdom. واضح است که همه گودزیلا بیشتری می خواهند.

تیم تولید فصل دوم Monarch: Legacy of Monsters شامل بازنده‌های نمایشی کریس بلک و مت فراکشن و همچنین تهیه‌کنندگان Safehouse Pictures است.

فصل اول “Monarch: Legacy of Monsters” اکنون در Apple TV+ پخش می شود. با قیمت 13.98 دلار در ماه موجود است.

منبع: https://www.hardwarezone.com.sg/tech-news-apple-tv-monarch-legacy-monsters-godzilla

  DJI Mic 2 با حذف هوشمند نویز و ضبط پشتیبان مسیر ایمنی راه اندازی می شود